Choose your pricing plan

  • 4 private lessons

    360$
    4 Pre paid private lesson to use in a month
    Valid for 4 weeks
    • 4 Private lessons to be used over a calendar month
  • 8 private lessons

    700$
    8 pre paid private lessons to use in a month
    Valid for one month
    • 8 private lessons to be used in on calendar month
  • 2 private lessons

    190$
    2 private lessons
    Valid for one month
    • Group classes
    • Practice session